Calendar

4.13
V Girls Lacrosse @ Bellbrook
4:30 PM - 6:00 PM
Bellbrook High School
4.13
CANCELLED: MS Baseball vs St Mary
11:00 AM
Anheuser Busch Sports Park
4.13
CANCELLED: MS Softball
11:00 AM
Anheuser Busch Sports Park
4.13
V Boys Tennis v Indian Hill
2:00 PM - 3:30 PM
Upper Arlington High School
4.15
V Softball v Fisher Catholic
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.15
V Baseball v Fisher Catholic
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.15
V Boys Tennis @ Columbus Academy
4:30 PM - 6:00 PM
Columbus Academy
4.16
V Softball v Fairfield Christian
6:45 PM - 8:15 PM
Berliner Park Fields
4.16
V Boys Tennis @ Logan Elm
4:30 PM - 5:15 PM
Logan Elm HS
4.16
MS Baseball v Berne Union MS
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.16
MS Softball v Berne Union
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.16
V Girls Lacrosse v Miami Valley School
5:30 PM - 7:00 PM
Roberts Field
4.16
V Baseball @ Columbus Torah Academy
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park
4.16
V Softball v Fairfield Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.16
MS Boys Tennis v Worthington Christian
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
4.17
V Baseball v Berne Union
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.17
CANCELLED: MS Boys Tennis @ Bexley
5:15 PM - 6:45 PM
Bexley Tennis Courts
4.17
MS Girls Lacrosse @ Columbus School for Girls
6:00 PM - 7:00 PM
Columbus School for Girls (Kirk Campus)
4.17
MS Track & Field @ Buckeye Valley
4:30 PM - 6:00 PM
Buckeye Valley Middle School
4.17
V Boys Tennis v Dublin Coffman
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
4.17
MS Boys Tennis @ Mt. Vernon
5:00 PM - 6:30 PM
Mount Vernon MS
4.18
V Boys Tennis v Bloom Carroll
4:30 PM - 6:00 PM
Berliner Park Fields
4.18
V Girls Lacrosse v Lima Senior
5:00 PM - 6:30 PM
Roberts Field
4.18
MS Bseball @ Delaware Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Delaware Christian (Baseball/Softball)
4.18
V Softball @ Berne Union
5:15 PM - 6:45 PM
Berne Union High School
4.18
V Baseball v Harvest Prep
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.19
V Boys Tennis @ Bloom Carroll
4:30 PM - 6:00 PM
Bloom-Carroll High School
4.19
MS Boys Tennis @ New Albany MS
5:30 PM - 7:00 PM
New Albany (Tennis Courts)
4.19
V Track & Field @ Whitehall
4:30 PM - 5:30 PM
Whitehall-Yearling High School
4.19
V Baseball v Tree of Life
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.19
MS Softball @ Hilliard Weaver
5:15 PM - 6:45 PM
HILLIARD WEAVER MIDDLE SCHOOL
4.20
V Girls Lacrosse @ Laurel School
12:00 PM - 1:30 PM
Laurel School
4.20
V Softball v Eastmoor
5:00 PM - 7:00 PM
Berliner Park Fields
4.22
CANCELLED: V Baseball @ Bishop Rosecrans
5:15 PM - 6:45 PM
Bishop Rosecrans High School
4.22
MS Track & Field @ Rosemore
4:00 PM - 5:30 PM
Rosemore middle school
4.22
V Softbal v Bishopo Rosecrans
5:15 PM - 6:45 PM
Northcrest Park Fields
4.22
MS Softball @ Millersport
5:15 PM - 6:45 PM
Millersport Junior/Senior High School
4.23
V Boys Tennis v Circleville
4:00 PM - 7:00 PM
Gross Family Tennis Courts
4.23
MS Baseball @ Grove City Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Grove City Christian School
4.23
MS Softball @ Grove City Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Grove City Christian School
4.23
V Girls Lacrosse v Buckeye Valley
6:00 PM - 7:30 PM
Roberts Field
4.23
V Track & Field @ Columbs School for Girls
4:00 PM - 5:30 PM
Columbus School for Girls (Kirk Campus)
4.24
V Softball @ Grove City Christian
5:15 PM - 6:45 PM
GROVE CITY CHRISTIAN
4.24
V Baseball @ Grove City Christian
5:15 PM - 6:45 PM
GROVE CITY CHRISTIAN
4.24
MS Boys Tennis v Columbus Academy
5:15 PM - 6:45 PM
Gross Family Tennis Courts
4.24
MS Girls Lacrosse v All Saints
5:30 PM - 6:30 PM
Roberts Field
4.24
V Boys Tennis @ New Albany
New Albany (Tennis Courts)
4.25
V Softball v Millersport
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.25
V Baseball v Millersport
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.25
V Boys tennis @ Teays Valley
4:30 PM - 5:15 PM
Teays Valley High School
4.25
MS Baseball v Millersport
5:15 PM - 6:45 PM
Anheuser Busch Sports Park
4.25
MS Softball v Millersport
5:15 PM - 6:45 PM
Anheuser Busch Sports Park
4.25
MS Boys Tennis v Olentangy
5:15 PM - 6:45 PM
Gross Family Tennis Courts
4.25
V Girls Lacrosse v Newark
6:00 PM - 7:30 PM
Roberts Field
4.26
V Softball v Miller HS
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.26
V Baseball @ Miller HS
5:15 PM - 6:45 PM
Miller High School
4.26
V Track & Field @ Logan Elm
4:30 PM - 6:00 PM
Logan Elm HS
4.26
V Boys Tennis v Hamilton Township
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
4.27
MS Boys Tennis @ Columbus Academy Doubles Tourney
10:00 AM - 12:00 PM
Columbus Academy
4.29
V Softball @ Harvest Prep
5:15 PM - 6:45 PM
Harvest Prep School
4.29
V Baseball @ Harvest Prep
5:15 PM - 6:45 PM
Harvest Prep School
4.29
MS Track & Field @ Worthington Christian
4:00 PM - 5:30 PM
Worthington Christian Athletic Facilities
4.29
V Boys Tennis v Worthington Christian
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
4.30
V Baseball v Fairfield Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
4.30
MS Softball @ Tree of Life
5:15 PM - 6:45 PM
Tree of Life Christian School
4.30
V Boys Tennis @ Fisher Catholic
4:30 PM - 6:00 PM
Fisher Catholic HS
4.30
V Track & Field @ Central Crossing
4:00 PM - 5:30 PM
Central Crossing High School
4.30
V Softball v Berne Union
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
5.1
MS Boys Tennis v St. Andrew"s
4:00 PM - 5:30 PM
Whetstone Park
5.1
MS Girls Lacrosse v TBA
5:30 PM - 6:30 PM
Roberts Field
5.1
V Boys Tennis v Fisher Catholic
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
5.2
MS T & F @ MSL Tourney
4:00 PM - 5:30 PM
Millersport Junior/Senior High School
5.2
V Softball @ Fisher Catholic
5:15 PM - 6:45 PM
Fisher Catholic HS
5.2
V Baseball @ Fisher Catholic
5:15 PM - 6:45 PM
Fisher Catholic HS
5.2
MS Baseball v Fairfield Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Anheuser Busch Sports Park
5.2
MS Softball v Hilliard Weaver
5:15 PM - 6:45 PM
Anheuser Busch Sports Park
5.2
V Boys Tennis @ Olentangy
4:30 PM - 6:00 PM
Olentangy High School Athletics
5.3
V Softball @ Berne Union
5:15 PM - 6:45 PM
Berne Union High School
5.3
V Girls Lacrosse @ Warrior Invite - Westerville N
7:00 PM - 8:30 PM
Westerville North High School
5.3
V Track & Field @ East HS
4:00 PM - 5:30 PM
East High School
5.3
V Boys Tennis v Logan Elm
4:30 PM - 6:00 PM
Gross Family Tennis Courts
5.4
V Girls Lacrosse @ Warrior Invite-Kettering
11:00 AM - 12:30 PM
Westerville North High School
5.4
V Girls Lacrosse @ Warrior Invite-Benjamin Boose
9:30 AM - 11:00 AM
Westerville North High School
5.4
V Boys Tennis @ New Albany Invite
9:00 AM - 11:00 AM
New Albany High School
5.6
V Baseball @ Berne Union
5:15 PM - 6:45 PM
Berne Union High School
5.6
MS Boys Tennis @ Worthington Christian
4:30 PM - 6:00 PM
Worthington Christian (Tennis, Secondary Courts)
5.6
V Boys Tennis @ Upper Arlington
4:30 PM - 6:00 PM
Upper Arlington High School
5.7
V Track & Field @ MSL Meet
4:00 PM - 5:30 PM
Berne Union High School
5.7
MS Baseball @ Berne Union MS
5:15 PM - 6:45 PM
Berne Union Jr. High
5.7
MS Softball @ Berne Uniion
5:15 PM - 6:45 PM
Berne Union Jr. High
5.7
MS Boys Tennis @ Hilliard Weaver
4:30 PM - 6:00 PM
HILLIARD WEAVER MIDDLE SCHOOL
5.7
V Girls Lacrosse v Bexley
6:00 PM - 7:30 PM
Roberts Field
5.7
V Softball v Delaware Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
5.8
MS Girls Lacrosse @ Westerville
5:30 PM - 6:30 PM
Heritage Park
5.8
MS SB V Worthington Christian
Northcrest Park Fields
5.8
V Baseball @ Whitehall
5:15 PM - 6:45 PM
Whitehall-Yearling High School
5.9
MS Boys Tenis @ Columbus Academy
5:15 PM - 6:45 PM
Columbus Academy
5.9
V Girls Lacrosse @ Westerville South
6:00 PM - 7:30 PM
Westerville South High School
5.9
MS Baseball @ Columbus Academy
5:15 AM - 6:45 PM
Columbus Academy
5.9
V Baseball v Granville Christian
5:15 PM - 6:45 PM
Berliner Park Fields
5.10
V Track & Field @ MSL Meet
4:00 PM - 5:30 PM
Berne Union High School
5.11
V Girls Lacrosse @ Toledo Central Catholic
11:00 AM - 12:30 PM
Toledo Central Catholic
8.6
JV Boys Soccer @ Delaware Hayes
5:30 PM - 7:00 PM
Delaware Hayes
8.6
V Boys Soccer @ Delaware Hayes
7:00 PM - 8:30 PM
Delaware Hayes
8.8
JV Boys Soccer v Bishop Hartley
Roberts Field
8.8
V Boys Soccer v Bishop Hartley
Roberts Field
8.9
V Girls Soccer @ River Valley
River Valley HS
8.13
V Boys Soccer v Horizon Science Academy
5:30 PM - 7:00 PM
Roberts Field
8.13
V Girls Soccer v Bishop Ready
7:00 PM - 8:30 PM
Roberts Field
8.16
JV Boys Soccer v Grandview Heights
5:30 PM - 7:00 PM
Roberts Field
8.16
V Boys Soccer v Grandview Heights
7:15 PM - 8:45 PM
Roberts Field
8.17
V Girls Soccer @ Madison Plains
10:00 AM - 11:30 AM
Madison-Plains HS
8.19
V Girls Soccer @ West Jefferson
5:30 PM - 7:00 PM
West Jefferson
8.19
JV Boys Soccer v Columbus Academy
5:30 PM - 7:00 PM
Roberts Field
8.19
V Boys Soccer v Columbus Academy
7:15 PM - 8:45 PM
Roberts Field
8.19
7/8 Soccer @ Columbus Academy
5:30 PM - 6:30 PM
Columbus Academy
8.21
V Boys Soccer @ Fisher Catholic
5:30 PM - 7:00 PM
Fisher Catholic HS
8.22
7/8 Soccer @ Groveport Madison
5:30 PM - 6:30 PM
Groveport Madison Middle School
8.22
V Girls Soccer @ Whetstone HS
5:30 PM - 7:00 PM
Whetstone High School
8.26
7/8 Soccer v Grandview Heights
5:30 PM - 6:30 PM
Roberts Field
8.28
V Boys Soccer @ Columbus International
Columbus North International School
8.28
7/8 Soccer v Hilliard Weaver
Roberts Field
8.28
V Girls Soccer v Circleville HS
Roberts Field
8.31
JV Boys Soccer v Grove City Christian School
11:00 AM - 12:30 PM
Roberts Field
8.31
V Boys Soccer v Grove City Christian School
1:00 PM - 2:30 PM
Roberts Field